o fundacji | jonasz | aktualności | projekty | galerie | nuty | kontakt
 

Aktualności

OPPA 2023 - Międzynarodowy Festiwal Bardów - 40. jubileuszowa edycja!

W dniach od 18 do 26 listopada będzie miała miejsce już 40., jubileuszowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2023, którego nasza Fundacja od lat pozostaje Honorowym Patronem.


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Literackiej Reflektor - Koszalin 2023

Tegorocznej edycji koszalińskiego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Literackiej Reflektor (27-29 października 2023) patronował Jonasz Kofta, a wykonawcy w konkursie śpiewali jego piosenki w swoich – często bardzo oryginalnych – interpretacjach. Tak się złożyło, że jeden z członków Zarządu naszej Fundacji, Piotr Kofta, miał zaszczyt uczestniczyć w pracach festiwalowego Jury.


Jubileuszowa Gala 10. urodzin Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. Marii Koterbskiej

Jeśli zdarzy się wam być niebawem w Bielsku-Białej – albo po prostu tam mieszkacie – to już 13 marca o godz. 17.00 macie niepowtarzalną okazję wziąć udział (w charakterze publiczności) w Jubileuszowej Gali 10. urodzin Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej.


"Pamiętajcie o ogrodach" w Wawerskim Centrum Kultury - 14 stycznia 2023 r.

Zapraszamy na “Pamiętajcie o ogrodach. Koncert z okazji 80-lecia urodziny Jonasza Kofty”, który odbędzie się w Wawerskim Centrum Kultury (ul. Żegańska 1a) w sobotę 14 stycznia 2023 roku o godzinie 19.00.


Laureaci IV Festiwalu Piosenki im. Jonasza Kofty w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej imienia Jonasza Kofty ogłosiło Laureatów IV Festiwalu Piosenki im. Jonasza Kofty.


starsze »